Ugrás a tartalomra
GYÁRIGAZGATÓ (13-8903)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi élelmiszeripari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRIGAZGATÓ
(13-8903)

pozícióba.

Feladatok:

  • A gyárban működő szervezeti egységek, folyamatok és tevékenységek irányítása,
  • Gyártási terv készítése, részlegek létszámának felügyelete,
  • A termelés napi jelentéseinek ellenőrzése, a termelés havi és évenkénti eredményeinek elemzése,
  • Az anyagok felhasználásának nyomon követése és a folyamatos hulladékkezelés és költségcsökkentés,
  • Az ellátási lánc menedzsment és az ellenőrző rendszer fenntartása és javítása,
  • A gyártósorok jó állapotban tartása, a karbantartási menedzserrel való együttműködés,
  • Külső vállalatok működtetése és tevékenységeinek ellenőrzése a gyárban.

Elvárások:

  • Élelmiszeripari területen szerzett végzettség (előny),
  • Hasonló területen termelési/gyártási, karbantartási, logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Céges autó (magánhasználatra, üzemanyaggal együtt).

A munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8903”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Bács-Kiskun
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása