Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Guest Relations Agent

Kempinski Hotel Budapest Zrt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.18.
Jelentkezési határidő: 2019.10.18.

A Kempinski Hotel Corvinus Budapest Front Office Csapata

munkatársat keres azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

A VIP vendégek fogadása, illetve a szállodai tartózkodásuk során kiemelt figyelemben való részesítése, a be- és kijelentkezési folyamat leegyszerűsítése számukra

Elvárások:

  • Ötcsillagos szállodai környezetben Guest Relation területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás, valamint még egy európai idegen nyelv ismerete
  • Opera rendszer ismerete és külföldi tapasztalat előnyt jelent
  • Ápoltság, kellemes megjelenés
  • Udvarias magatartás, vendégorinetált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Gyors problémamegoldó készség
  • Kifinomultság, luxus iránti fogékonyság

Amit nyújtunk:

  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag
    • bejelentett fizetés + műszakpótlék
    • cafeteria; változatos személyzeti juttatások
    • ingyenes étkezési- és nyelvtanulási lehetőség
    • 13. havi fizetés (kezdéstől függően)
    • dolgozói kedvezmények

Fényképes önéletrajzát várjuk.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós, Utaskísérő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre