Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GRAFIKUS/WEBDESIGNER

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.20.
Jelentkezési határidő: 2019.10.15.

Van legalább egy éves, weboldalak grafikai tervezésében szerzett szakmai tapasztalatod?

Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet?

Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy?

Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :)

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk extrém terhelésű rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó vállalat. Csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

WEBDESIGNER / GRAFIKUS

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Reszponzív weboldalak tervezése és kivitelezése

Te leszel a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • CSS3, HTML5 ismerete
  • Javascript ismeretek
  • Adobe Photoshop és Adobe Illustrator teljes körű használata
  • Referencia (főleg webet érintő)

Mit ajánl a cég munkádért cserébe?

  • Tapasztalatodnak megfelelő, valóban piacképes bérezés
  • All You Can Move SportPass
  • Saját használatú telefon
  • Privát egészségbiztosítási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására
  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban
  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá lehetőleg referenciákat is tartalmazó szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre