www.cvonline.hu

Grafikus/látványtervező

  • A hirdetés 15 napja lejárt
Partnerünk

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan növekvő hazai cégcsoport keres grafikus/látványtervező munkatársat azonnali kezdéssel, betanítással.

Feladatok:
  • Kapott grafikai anyagból látványtervek készítése
  • Grafikai előkészítés az emblémázó műhelyek számára
  • Kapott grafikai anyag nyomdai előkészítése
  • Vektoros logó tervezés
  • Egyéb grafikai tervek elkészítése
Elvárások:
  • Corell Draw, Illustrator programok magas szintű ismerete
  • Nyomdai előkészítésben magas fokú jártasság
  • Precizitás, önálló munkavégzés
Amit partnerünk kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált, igényes munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatás, 13.havi fizetés
  • Céges buszjáratok szervezésével segítjük a városközpontból való bejutást
  • Folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület, Campona utca 1 – Harbor Logisztikai Park.

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Designer
Aktiválás időpontja 2018.05.10.