Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Grafikus

  • Elite Cosmetix Kft.
  • Budapest, Pest, IX. kerület
  • A hirdetés 29 napja lejárt

Szuper Csapatunk új tagját keressük hosszú távra

Grafikus

pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • saját kiadványok, katalógusok összeállításában, szerkesztésében való részvétel
  • on-line és off-line, valamint nyomdai előkészítő grafikai munkák elvégzése
  • rendezvényekre plakátok/rollup-ok/szóróanyagok tervezése saját ötlet és megszabott design alapján egyaránt

Fontos nekünk:

  • grafikai és szerkesztő programokat ismered, és magas szinten használd kifejezetten, de nem kizárólagosan Illustrator, Photoshop!
  • önállóan és csapatban is gyorsan és jól tudj dolgozni
  • a határidők betartása nálunk létfontosságú tényező, nem hátrány, ha gyors és hatékony munkavégzésre vagy képes
  • nem rajzológépet keresünk, hanem Csapattagot, a feladatokat ne csak elvégzed, hanem értsd és szeresd is
  • a szépérzék és a divat iránti érdeklődés elengedhetetlen

Amit cserébe kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • lehetőséget, hogy kibontakozz saját ötleteiddel
  • kellemes, jó hangulatú munkakörnyezetet, mert itt tényleg szuper a csapat
  • az irodánk könnyen megközelíthető

Munkavégzés helye: IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és úgy érzed, teljes értékű Tagja lehetsz Csapatunknak, ne habozz, várjuk bérigénnyel és referencia munkával ellátott pályázati anyagodat!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória IT / Informatika
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Marketing / Reklám / Média / PR > Designer
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre