www.cvonline.hu

GRAFIKUS

  • A hirdetés 180 napja lejárt

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres

GRAFIKUS MUNKATÁRSAT

4 órás részmunkaidőbe

A képzeletnek nincs határa!
Ha megvan benned a munkára való igényesség, és a kreativitás, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Grafikai anyagok önálló tervezése
  • Kiadványok tervezése
  • Nyomdai anyagok előkészítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Adobe grafikai programok (Photoshop, Illustrator, InDesign) használata
  • Kreativitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Igényes, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • SZÉP kártya
  • Készpénz cafeteria
  • Erzsébet utalvány
  • Vitaminpénz
  • Dolgozói vásárlás
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Részmunkaidő

Jelentkezni a megadott e-mail címen, vagy a Jelentkezés gombra kattitntva lehet.

TÁVMUNKÁBAN, OTTHONRÓL NEM VÉGEZHETŐ A MUNKA!

Azon pályázóknak tudunk választ adni, akiket személyes interjúra hívunk. Megértésüket köszönjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Marketing / Reklám / Média / PR > Designer, Kiadványszerkesztő, Szerkesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre