Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Grafikus / DTP operátor

  • YANZA Design Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Fontos számodra, hogy kellemes környezetben dolgozhass?
Biztos anyagi egzisztenciát teremtenél a munkád által?
Szeretsz munkáddal értéket teremteni?
Ha legalább két kérdésre igen a válaszod, nálunk a helyed!

A Yanza Design grafikai stúdió egyet jelent a lendülettel, energiával és elhivatottsággal, ahol cél a kiváló minőség, maximális pontosság és teljeskörű kiszolgálás nyújtása a megrendelők felé.
Most a következő pozícióra várjuk jelentkezésed:

Rád váró feladatok:

  • print és online katalógusok, szórólapok, hirdetések, plakátok összeállítása
  • fotók feldolgozása, retusálása, “path-olása”
  • időnként kreatív tervek készítése
  • csapatmunkában való aktív részvétel

Elvárásaink Feléd:

  • min. 1 éves elsősorban DTP operátori szakmai tapasztalat
  • InDesign, Photoshop készség szintű használata, Illustrator program ismerete
  • nyomdai előkészítésben, leadásban való jártasság
  • eredményorientáltság
  • folyamatos fejlődésre való igény
  • szorgalmas, motivált személyiség

Ami mi nyújtunk Neked:

  • biztos, stabil munkahely
  • baráti / családias hangulat
  • modern MAC-es munkakörnyezet
  • teljes munkaidős főállás
  • versenyképes fizetés
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Designer, Hirdetésszerkesztő, Reklámszövegíró, Szerkesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre