Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Grafikus / designer

  • Company_icon Colliers International
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

A Colliers International a világ egyik vezető nemzetközi ingatlan-tanácsadó cége, mely széles körű szolgáltatást nyújt kereskedelmi ingatlanok tulajdonosai, bérlői és ingatlan befektetők részére szerte a világon.

A cég magyarországi irodája rugalmas munkaidejű munkavégzésre

grafikust / designert

keres.

Elvárások:

  • magas szintű InDesign, Acrobat/Distiller, Illustrator, Photoshop ismeret,
  • alapszintű angol nyelvtudás,
  • jó esztétikai érzék,
  • kreativitás,
  • nyomdai előkészítésben való jártasság,
  • pontos munkavégzés, kiválóságra való törekvés.

Feladatok:

  • grafikai anyagok, prezentációk, pályázatok készítése,
  • a cég grafikai munkáinak támogatása.

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok,
  • lendületes, kiváló hangulatú csapat,
  • versenyképes fizetés és juttatások,
  • szakmai továbbképzések.

Az angol és magyar nyelvű önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Designer, Kiadványszerkesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre