Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Görög nyelvű Kapcsolattartó

  • CPL JOBS
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

A CPL Integrated Services globális service desk szolgáltatóként támogatja nemzetközi, multinacionális partnereit 17 idegen nyelven, informatikai kérdésekben. 2011 óta igyekszünk egy stabil, kiszámítható és fejlődési lehetőségekben gazdag munkahelyet teremteni dolgozóinknak miközben ügyfeleinknek a lehető legmagasabb minőségű szolgáltatást nyújtjuk. Erőfeszítéseinknek köszönhetően 2015 és 2016 években is megnyertük a Közép-Kelet-európai Shared Service Centres gála díját „Legjobb Munkáltató”kategóriában.

Cégünk várja a jelentkezőket: Budapesten

CSATLAKOZZ HOZZÁNK MINT

ÜGYFÉL KAPCSOLATTARTÓ (GÖRÖG NYELVEN)

FELADATKÖR:

  • Kapcsolattartás nemzetközi partnerek munkatársaival
  • Ügyféltámogatás biztosítása különböző felhasználó szintű informatikai problémákkal kapcsolatban
  • Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és partnercégek számára telefonon valamint e-mailben
  • Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenységek részletes adminisztrációja
  • Belső tréningeken, képzéseken való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Magabiztos, középfokú görög nyelvismeret
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Segítőkészség, problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Érettségizettek és frissdiplomások jelentkezését is várjuk

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Nemzetközi munkakörnyezet és csapat
  • Szakmai fejlődési és karrier építési lehetőség Magyarország egyik vezető multinacionális cégénél
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Csapatépítő és céges rendezvények
  • Sportolási lehetőségek biztosítása és támogatása
  • Masszázs és jóga az irodában

Lokáció: Budapest, XI. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Görög
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre