Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gondnok

  • Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • Hévíz, Zala
  • A hirdetés 28 napja lejárt

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Vagyongazdálkodási Osztálya

GONDNOK

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • A Társasági üdülők (Hévíz, Badacsonyörs, Balatongyörök, Tihany) turnusváltásainak koordinálása
  • A Társaság épületeinek teljes körű karbantartási és gondnoki feladatainak ellátása
  • Minden napi ad-hoc jellegű munkák elvégzése

FELTÉTELEK:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű használata
  • Rugalmasság, aktív, nyitott munkaszemlélet

ELŐNY:

  • Hévíz környéki lakóhely
  • Hasonló területen szerzett releváns gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Családbarát munkahely
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Karrier lehetőség az ország legnagyobb víziközmű társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Hévíz

A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

A munkaszerződés határozott időre szól.

Jelentkezni 2019. március 16-ig lehet.

Helyek Hévíz
Zala
Kategória Építés / Ingatlan > Ingatlan menedzser, Üzemeltető
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő
Szezonmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre