Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Global Master Data Koordinátor

  • A hirdetés 58 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

A Vision Care IT területén belül működő támogató csapatunk erősítése érdekében munkatársat keresünk budapesti telephelyünkre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Részvétel nemzetközi projektekben Business-/Material Master Data területen
  • Nemzetközi belső szaktanácsadói feladatok; belső képzések elősegítése és lebonyolítása nemzetközi környezetben
  • Business-Partner adatok optimalizálása, hatékonyság növelése a stratégiai elképzelések, törvényi előírások folyamatos szem előtt tartásával
  • Angol és német nyelvű dokumentációk, képzési kézikönyvek készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • Sokrétű ismeret üzleti menedzsment területen, ERP rendszerben szerzett gyakorlat
  • Erős analitikus képesség, SAP rendszer ismerete
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (továbbá a német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Erős számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság, utazási hajlandóság

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online vagy e-mailben. Töltse fel vagy küldje meg Önéletrajzát és Motivációs levelét!

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT
Humánpolitikai Osztály
4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember, Gazdasági tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre