Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Gépszerelő állások Szigetszentmiklós

Találatok száma 2 állás

Iratkozzon fel állásértesítőre

FÖLDMUNKAGÉPSZERELŐ

Szigetszentmiklós Cvonline.hu ügyfél
Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva
Cvonline.hu ügyfél
Szigetszentmiklós

A TERRA Hungária Építőgép Kereskedelmi Kft. a JCB földmunkagépek hivatalos magyarországi forgalmazója dinamikusan fejlődő csapatába keres  FÖLDMUNKAGÉPSZERELŐ munkatársat. FELADATOK: Új földmunkagépek átadás előtti felkészítése műhelyben; Bérgépek kiadás előtti és visszavétel utáni átvizsgálása, javítása és szervizelése...

  • Mentés
  • Továbbküldés

Szerelő

Szigetszentmiklós Busch Vacuum Kft.
Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve
Busch Vacuum Kft.

Szerelő Feladatok: A cégcsoport által gyártott és konkurens vákuumszivattyúk javítása, karbantartása saját szakműhelyben, esetleg ügyfelek telephelyein, Munkarend: 1 műszak, heti 40 óra Elvárások: Szakipari végzettség (szerelő), „B” kategóriás jogosítvány A pozíció elnyeréséhez előny: Legalább...

  • Mentés

Eredmények szűrése