Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépszerelő - INTS/9/334

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyíregyháza

Hozzáadva: 2019.12.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.26.

Nyíregyházi partnercégünk részére keresünk munkatársakat

Gépszerelő

pozícióba

Feladat:

  • Gépgyártáshoz kapcsolódó gépek, berendezések összeszerelése, karbantartása, javítása.
  • Meghibásodott gépek, hibafeltárása, szétszerelése, javítása.

Elvárások:

  • Szakmai gyakorlat, mérőeszközök használata, és műszaki rajz olvasás ismerete.
  • Karbantartási területen szerzett 2-3 év gyakorlat
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Pneumatika, hidraulikus ismeretek előny
  • Targoncavezető és Darukezelő jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér és juttatások
  • 1 műszakos munkarend
  • Cafeteria
  • Tiszta, munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatás
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre