Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépösszeszerelő

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Beled

Hozzáadva: 2019.06.19.
Jelentkezési határidő: 2019.07.19.

Az ország meghatározó pálinkafőző készülékeket gyártó vállalata számára keresünk a beledi telephelyükre gépösszeszerelő diákot.

Rövid videó az egylépcsős univerzális házi pálinkafőzőről:

Link megjelenítése

Feladatok:

  • Gépek készre szerelése (összeállítás, csavarkötés)
  • Lakatos kisegítő feladatok (pozicionálás, előkészítés, illesztés, csiszolás)
  • Termékek befejező munkálatai (varrattisztítás, csomagolás)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív jogviszony
  • Folyamatban lévő hegesztő és/vagy hegesztő tanulmányok
  • Folyamatos munkavállalási hajlandóság nyáron
  • Műszaki beállítottság

Munkaidő

  • Hétköznapokon 08.00 - 16.00h között

Amit kínálunk

  • Órabér: Br. 1177 Ft/óra
  • Munka előtti betanítás
  • Gyakorlatszerzés AWI hegesztésből
  • Barátságos munkakörnyezet, közvetlen légkör

Előnyt jelent:

  • Teljes napok vállalása

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezem gombot. Egy-két napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek Beled
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre