Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépmester

  • Polifoam Műanyagfeldolgozó Kft.
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Az 1984-ben első japán-magyar vegyesvállalatként létrejött, és azóta is sikeresen működő Polifoam Kft. a japán tulajdonban lévő, németországi központtal rendelkező Trocellen Csoport tagja. A cégcsoport fő profilja a habosított polietilén alapú termékek gyártása és forgalmazása. Cégünk termékeit széles körben alkalmazzák a sport és fitnesz ágazatban, az építőiparban, valamint az autóipar, a csomagolás technika és az egészségügy területén.

Budapest IX. kerületében található telephelyünkre keresünk munkatársakat a következő munkakörbe:

GÉPMESTER

Feladatok:

  • A gépek, berendezések kezelése, beállítása, tisztántartása
  • A gyártási program által előírt mennyiségű és minőségű termékek legyártása
  • A gyártott termékek mennyiségének, jellemzőinek dokumentálása
  • A gépkezelők munkájának felügyelete, irányítása, részükre szakmai támogatás nyújtása
  • Műszakátadás, -átvétel lebonyolítása

Elvárások:

  • Legalább szakmunkás bizonyítvány, de a szakközépiskolai végzettség, érettségi előnyt jelent
  • Termelőüzemben szerzett gépkezelési tapasztalat
  • A 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • A munkakörben elérhető jövedelem br. 300-390 000 Ft/hó:
  • Lehetőség a munkarenden felüli túlórák vállalására, amelyek a tárgyhóban kerülnek kifizetésre
  • Cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • 4 műszakos munkarend: 2 nap munka (6-18) – 2 nap pihenés, 2 nap munka (18-6), 2 nap pihenés, így összesen 15 napot kell dolgozni egy hónapban és egy évre előre kiszámítható a munkabeosztás

Amennyiben megfelel a fentiekben leírt elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát.

Köszönjük jelentkezését!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre