Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépmester

Gépmester

Trenkwalder Kft
Régió: Kecskemét

Hozzáadva: 2019.08.19.
Jelentkezési határidő: 2019.08.25.

Kecskeméti, multinacionális Partnerünk keresi új Gépmester kollégáját automata présgépre!
Amennyiben szereztél már gyártósor vagy gyártóberendezések üzemeltetésében legalább 1-3 év tapasztalatot és gondolkodsz a váltáson vagy aktívan állást keresel, jelentkezz és egyeztessünk a részletekről!

Gépmester

Feladataid a következők lesznek:

  • A műszak teljesítményének és minőségi eredményességének biztosítása, a gyártó berendezések üzemvitelének biztosítása (gépindítás, gépparaméterezés, beállítás)
  • A gyártó berendezések műszakban történő rendkívüli események elsőszámú beavatkozója
  • Az előírt, kapcsolódó termelési, és egyéb nyilvántartások naprakész vezetése, SAP könyvelés
  • Részvétel a Lean folyamatos fejlesztésben - mind javaslattétel, mind kivitelezés, mind oktatás és prezentálás tekintetében
  • Munkabiztonsági előírásokat felügyelete, betartása és betartatása
  • Aktív részvétel a termeléssel kapcsolatos dokumentációk és utasítások (FC, CP, WI) kialakításában, fejlesztésében
  • A termeléssel összefüggő eredmények riportálása a vezetőség felé, valamint aktív részvétel a meghatározott akciók kivitelezésében, megvalósításában
  • Részvétel a reklamáció kezelésben és a termék/gyártó folyamat fejlesztésben

Ahhoz, hogy Te kerülj kiválasztásra, a következő elvárásoknak kell megfelelned:

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Berendezések kezelésében, beállításában, karbantartásában szerzett, minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Proaktív, jó problémamegoldó képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása (H-P, 8 óra)

A vállalat a munkádért cserébe a következőket tudja biztosítani a számodra:

  • Egy olyan közeget, ahol nyitottak az ötletekre és támogatnak Téged abban, hogy a lehető legtöbbet ki tudd hozni magadból és a műszakodból
  • Piacképes havi, fix alapbért, amelyekhez a műszakpótlékokon túl a következő juttatásokat és prémiumokat biztosítják: Negyed éves prémium, Éves prémium, Cafetéria; Utazási költségtérítés a Kecskemét közigazgatási határain túlról érkezőknek (nettó 15 Ft/km vagy a bérlet 100%-os térítése)
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, szabad hétvégékkel

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre