Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépmester

  • Work Force Kft.
  • Baranya
  • A hirdetés 144 napja lejárt

A MI VILÁGUNKBAN MINDENKI MEGTALÁLJA AZT A KIHÍVÁST ÉS MOZGÁSTERET, MELYNEK KÖSZÖNHETŐEN MEGVALÓSÍTHATJA ELKÉPZELÉSEIT ÉS AMBÍCIÓIT. MOST ITT A LEHETŐSÉG, HOGY TE IS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

Csapatunk bővítéséhez keresünk Gépkezelő kollégákat

FŐBB FELADATOK:

• A hozzá tartozó gépcsoport műszaki állapotának felügyelete

• Gépek üzemeltetési paramétereinek beállítása, beállítások ellenőrzése

• Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtása

• A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése

• Segítségnyújtás a gépekhez tartozó adminisztratív teendők elvégzésében

• Részvétel a gépegységek karbantartási és tisztítási folyamataiban

• A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/ beállítások elvégzése

• Hatékony műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról

• Részvétel a gépcsoport üzemeltetésében, a termék minőség ellenőrzésében és dokumentálásában

• A munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása

• Hatékony kommunikáció és együttműködés a munkatársakkal

KÖVETELMÉNY:

• Gépészeti szakirányú végzettség

• Pontosság, precizitás

• Csapatjátékos attitűd

• Együttműködési készség

• Motiváltság, rugalmasság

ELŐNY:

• Fél éves termelésben szerzett releváns tapasztalat

Jelentkezni emailben Önéletrajz csatolásával.

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre