www.cvonline.hu
Gépmester
Trenkwalder Kft
Régió: Baranya
Hozzáadva: 2018.04.23.
Jelentkezési határidő: 2018.03.09.
Hirdetés azonosító: 1188652
lejárt
Gépmester

Pécsi partnercégünk számára keressük jövőbeli munkavállalóinkat Gépmesteri pozícióba.

Gépmester

Feladatok:

  • A hozzá tartozó gépcsoport műszaki állapotának felügyelete
  • Gépek üzemeltetési paramétereinek beállítása, beállítások ellenőrzése
  • Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtása
  • A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése
  • Segítségnyújtás a gépekhez tartozó adminisztratív teendők elvégzésében
  • Részvétel a gépegységek karbantartási és tisztítási folyamataiban
  • A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/ beállítások elvégzése
  • Hatékony műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról
  • Részvétel a gépcsoport üzemeltetésében, a termék minőség ellenőrzésében és dokumentálásában
  • A munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása
  • Hatékony kommunikáció és együttműködés a munkatársakkal

Elvárások:

  • Középfokú gépészeti végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • A gyártáshoz igazodó munkarend vállalása
  • pontosság és precizitás
  • motiváltság és rugalmasság

Előny:

  • Gépbeállításban, karbantartásban, targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkába állás
  • Saját állományú munkaszerződés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Előírtnál magasabb műszakpótlék
  • Választható Cafetéria-csomag
  • Utazástámogatás
  • Munkaruha biztosítása
  • Tréningek, továbbképzések tanulmányi szerződéssel
  • Jelentkezni a honlapon vagy az alábbi telefonszámon lehet: +36205375149
  • Munkavégzés helye: Pécs

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.