Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Géplakatos

Géplakatos

Human Centrum Kft.
Régió: Kaposvár

Hozzáadva: 2019.07.26.
Jelentkezési határidő: 2019.07.19.

Géplakatos

Kiváló lehetőséget kínálunk a műszaki textilgyártásban alapfokú végzettségűek, pályakezdők és műanyagipari tanulmányokkal vagy gyakorlattal rendelkező álláskeresők részére . Néhány hónap alatt egy új, nagy jövőjű szakmába tanulhatnak bele.

Feladatok:

  • a textileket gyártó műanyagipari és faipari gépek javítása, ellenőrzése
  • állapotfelmérés
  • minimális papírmunka

Elvárások:

  • ipari termelésben eltöltött gyakorlat
  • gártósori gépek ismerete, gyakorlott javításukban szerzett tapasztalat
  • ne legyen vegyianyagokra allergia

Amit kínálunk

  • bérsávok végzettség és gyakorlat szerint
  • bérminimum bruttó 250.000Ft/hó
  • kiegészítő juttatások (25.000 Ft/hó )
  • 2 műszakos munkarend, 30%-os műszak pótlék
  • utazási költséghozzájárulás
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat
  • géplakatos végzettség

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt kaphat a hétköznap 9:00-17:00-ig 06 70 452 9058 telefonszámon vagy E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek Kaposvár
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.06.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre