Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Géplakatos, villanyszerelő

  • Globus Konzervipari Zrt.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 12 napja lejárt

A konzerv előállítással foglalkozó debreceni székhelyű GLOBUS Konzervipari Zrt keres:

Géplakatost, villanyszerelőt

Feladatok:

  • Gépek javítása, karbantartása, beállítása, üzemvitel biztosítása

Elvárások:

  • Megfelelő szakirányú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felvételi eljáráson történő megfelelés
  • Egészségügyi alkalmasság (és tüdőszűrő)

Előnyt jelent:

  • Több éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafeteria
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Utazási támogatás
  • Éves bónusz

Várjuk az önéletrajzokat.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre