Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

  • Fogarasi-Ép-GéPéSZ Kft.
  • XIX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 72 napja lejárt

A Fogarasi Ép-GéPéSZ Kft. több mint 20 éves múltra visszatekintő, magas szintű épületgépészeti hozzáértéssel foglalkozó vállalat. A cég nagysága ellenére nálunk a légkör családias, segítőkész és úgy gondoljuk, többek közt ez a fajta mentalitás a sikerünk kulcsa. Gyors növekedésünk, fejlődésünk, terjeszkedésünk és a növekvő ügyfélkör miatt új gépkocsivezető kollégát keresünk, akinek a gondolkodásmódja illeszkedik csapatunkba, gyors reakcióidő, nagy teherbírás és önálló munkavégzés jellemzi.

Amit kínálunk:

  • Innovatív környezet
  • Piacvezető társaság
  • Stabil háttér
  • Folyamatos fejlődési- és karrier lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség, kiszámíthatóság
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Segítőkész csapat
  •  Versenyképes, 100%-ig bejelentett jövedelem + jutalék

Feladatok:

  • Áruházakba történő szállítás
  • Áruházainkból, beszállítóinktól történő szállítás
  • Szállítóktól árucikkek átvétele
  • Napi túraútvonal - Nem nagy távolságú, közúti fuvarozás
  • Áruátvétel, áruátadás
  • Raktári feladatok ellátása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 2 éves vezetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzési képesség, jó kommunikációs készség

Előny:

  • C kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
Helyek XIX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Futár, Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre