Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

  • Baromfi-Coop Kft. (Master-Good Cégcsoport)
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • A hirdetés 19 napja lejárt

A Baromfi-Coop Kft. – mint a Master Good Cégcsoport tagja – a kelet-magyarországi térség legnagyobb baromfitenyésztő, keltető és takarmánygyártó vállalkozása.

A Baromfi-Coop Kft. felvételt hirdet

 munkakör betöltésére.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • C+E kategóriás jogosítvány;
  • GKI kártya és digitális gépkocsivezetői kártya;
  • PÁV III engedély.

Előnyt jelent:

  • Fluidos takarmányszállító járművön szerzett tapasztalat vagy élőállat szállító engedély és hátfalkezelői engedély;
  • Helyi vagy környékbeli lakóhely.

Főbb feladatok:

  • A biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a gépjármű vezetése;
  • A tehergépkocsi rendeltetési helyre történő vezetése és a rakomány károsodásmentes szállítása;
  • A rakomány átadása és átvétele és az ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, útinapló vezetése, pénzkezelés és elszámolás;
  • A gépjárművek folyamatos karbantartása, műszaki állapotának ellenőrzése, a hibák meghatározása, a kisebb hibák javítása és a gépjármű rendszeres ápolása.

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár Bereg megyei telephelyek

Amit ajánlunk:

  • Vonzó bért;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Stabil munkalehetőség;
  • Csapatmunka.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését szakmai önéletrajz benyújtásával.

Érdeklődni a 06/30-631-1009-es telefonszámon lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre