Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

  • HAT-AGRO Higiénia Kft.
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 9 napja lejárt

A több, mint 20 éves, több nemzetközi gyártó kizárólagos hazai képviseletét ellátó HAT-AGRO Higiénia Kft., mely a magyar állathigiéniai piac meghatározó kereskedő és szolgáltató cége megbízható, munkájára igényes gépkocsivezetőt keres győri telephelyére.

Főbb feladatok:

  • Rendelések kiszállítása a HAT-AGRO Higiénia Kft. telephelye és magyarországi partnerei között túrajáratban
  • Szállítási feladatok ellátása
  • A szállítással összefüggő adminisztrációk ellátása (szállítólevél, fuvarlevél)
  • Következő napi szállítmány összekészítése a raktárban
  • Napi munkakezdés aznap visszaérkezéssel, teljes munkaidős foglalkoztatással
  • Tehergépjárművekre alkalmazott szabályok, előírások betartása

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • ADR igazolvány (előny, de nem kizáró ok)
  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Targoncavezetői igazolvány
  • Rendszerező készség és önállóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Mobiltelefon
  • Fiatalos és dinamikusan fejlődő csapat

Amit kérünk a jelentkezéskor:

  • Fényképes önéletrajz
Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Futár, Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre