Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

  • A hirdetés 62 napja lejárt

GRX Electro Outlet keres

kollégát.

Feladatok:

  • Budapest és vonzáskörzetébe nagy háztartási gépek házhozszállítása furgonnal.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • jó hangulatú dinamikus, fiatal csapat
  • kiemelt bér
  • azonnali munkakezdés

Ha kedvet érzel ahhoz, hogy csatlakozz a GRX Electro Outlet csapatához, küld el önéletrajzod!

A jelentkezéseket elsősorban telefonon a +36 20 265 79 55 számon vagy a jelentkezés gombra kattintva várjuk.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre