www.cvonline.hu

Gépkocsivezető

  • A hirdetés 93 napja lejárt

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • ismerje a hatáskörébe tartozó technikai eszközt, annak alkalmazási lehetőségeit
  • gépjármű üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos feladatok
  • menetlevél szabályos használata

  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • C kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés
  • magyar állampolgárság
  • magyarországi lakhely
  • büntetlen előélet

Egyéb elvárások:

  • pszichés terhelhetőség
  • felelősségtudat
  • fegyelmezettség
  • csapatmunka
  • fizikális képességek
  • együttműködési készség

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz megküldésével 2018. 02.19-ig

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • felelősséget elismerő jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • széleskörű szociális juttatás
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása
Helyek Kup
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Hivatásos katona
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.31.