Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GÉPKOCSIVEZETŐ (szerződéses katona, Budapest)

  • Magyar Honvédség
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés tegnap lejárt

GÉPKOCSIVEZETŐ

(szerződéses katona, Budapest)

  • Minimum általános iskolai végzettség.
  • Legalább C kategóriás gépjármű vezetői engedély.
  • Egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés.
  • Magyar állampolgárság.
  • Magyarországi lakhely.
  • Büntetlen előélet.

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • D, E kategóriás gépjármű vezetői engedély.
  • PÁV I-es alkalmassági kategória megléte.

Különleges elvárások a beosztás betöltéséhez:

  • Túlszolgálat vállalása.

Egyéb elvárások:

  • Problémamegoldás.
  • Pszichés terhelhetőség.
  • Alkalmazkodás.
  • Együttműködési készség.
  • Felelősségvállalás.
  • Határozottság.
  • Elhivatottság.

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • Személy- és anyagszállítási feladatok ellátása.
  • Gépjármű üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos feladatok.
  • Menetlevél szabályos, szakszerű vezetése.
  • Előírt vezetési gyakorlatok végrehajtása, osztályba soroló vizsga letétele.

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében.
  • Felelősséget elismerő jövedelem.
  • Béren kívüli juttatási rendszer.
  • Kedvezményes étkezési lehetőség.
  • Széleskörű szociális juttatás.
  • Tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban.
  • Távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz megküldésével 2019. június 30.-ig.

Amit nyújtunk

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre