www.cvonline.hu

Gépkocsi Értékesítő

  • Company_icon Gyulai Autószerviz Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

A több mint 25 éve autóértékesítéssel és szervizzel foglalkozó

Gyulai Cégcsoport

munkatársat keres

Amennyiben szívesen csatlakozna egy nagyszerű és sikeres vállalathoz, kiemelkedő a kommunikàcióban, szereti a sikert, vàrjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • Új- és használt autók, motorok értékesítése, ezzel kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • A márka modelljeinek bemutatása, a háttérszolgáltatások ismertetése
  • A gépjármű vásárláshoz kapcsolódó szolgáltatások értékesítése (biztosítás, hitel)
  • Szerződéskötések lebonyolítása
  • Hozzàjàrulni munkàjàval a cég eddigi töretlen sikereihez

Elvárások:

  • Nagyfokú munkabíràs
  • Gyors tanulási kèszsèg
  • Ügyfèlközpontú szemlèlet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • A járművek iránti érdeklődés
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány

Kereskedelemben eltöltött èvek előnyt jelentenek, de nem elvàràs!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú, stabil munkahely

 Jelentkezés szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen. Vagy a 0670377-73-52–s telefonszámon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre