Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelői munka szállással

Régió: Heves
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2019.01.22.
Hirdetés azonosító: 2294743

Hatvani autóipari gyártó céghez keresünk betanított munkára gépkezelőket több műszakos munkarendbe. A munkafolyamatokra betanítjuk Önt. A feladatokat hölgyek is könnyen és eredményesen elsajátítják. Vidéki munkatársainkat ingyenesen szállítjuk a munkahelyre, az üzemben ízletes, meleg ételhez jutnak. Negyedéves bónuszokkal, juttatásokkal ismerjük el a teljesítményt.

Feladatok:

  • Gyártó berendezések kezelése;
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása a munkaállomásokon;
  • Kész alkatrészek, részegységek elvitele, csomagolása;
  • Egyszerű működési zavarok megszüntetése, hibák dokumentálása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi vagy több éves szakmai tapasztalat),
  • Jó szervezőkészség,
  • Alapszintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munka biztonsága
  • Ingyenes céges buszjáratok 30 településről
  • Szállás lehetőség
  • Stabil jövedelem
  • Műszakpótlékok
  • 8000 Ft étkezési támogatás
  • Negyedéves bónusz
  • 3 hónap után kiegészítő juttatások
  • Tiszta, rendezett munkahely
  • Támogató közösség

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen vagy a következő telefonszámok egyikén: 70/452-3196, 70/452-3177.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.12.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre