Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • Az álláshirdetés 11 napja lett frissítve

EMI-Technology Bt.

Autóipari alkatrészeket gyártó cég Budapesten, a x. kerületben (az Örs vezér térnél) pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Ipari vákuumgőzölő berendezések, üzemeltetéséhez és karbantartásához keresünk

Gépkezelőt

Feladatok:

  • Gépeink folyamatos működésének biztosítása, tervszerű megelőző karbantartás elvégzése és annak dokumentálása
  • Sorozatgyártás
  • Gyártással kapcsolatos adminisztráció

Téged keresünk, ha műszaki szakirányú végzettséged van, jó a fizikumod,ha szereted a pörgést és a változatosságot, ha úgy érzed terhelhető vagy és precízen végzed a munkádat!

Elvárások:

  • Műszaki szakirányú végzettség
  • PC használat (Excel, Word)
  • Önálló munkavégzés, megfelelő betanulási idő után
  • Megbízhatóság, rugalmasság és fejlődésre hajlamosság

Előny:

  • Villamos ismeretek (villamos hajtások, erősáramú áramkörök)
  • Gépészeti ismeretek(pneumatikus/ hidraulikus működtetések, hűtőgépek)
  • Hasonló munkakörben szerzett gépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Bérlettérítés és havi étkezési utalvány
  • Baráti környezet

Fényképes önéletrajzos jelentkezését várjuk.

Helyek X. kerület
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Műszerész, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre