Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • Hankook Tire Magyarország Kft.
  • Dunaújváros, Fejér
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Cégünk, a Hankook Tire Magyarország Kft., jelenleg az ország egyik legjelentősebb beruházója, az abroncsipar 7. legnagyobb globális szereplője.

Dunaújváros határában működő üzemünkbe

Gépkezelő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a munkaterület gépeinek / berendezéseinek / eszközeinek karbantartása, javítása, a munkaterületre vonatkozó követelményeknek, az elvégzett képzéseknek és tanfolyamoknak megfelelően, vizuális ellenőrzés
  • napi ellenőrzések végrehajtása, munkajelentések, ellenőrzőlapok kitöltése, szabványok, munkautasítások betartása
  • a vállalat gépeinek / berendezéseinek és eszközeinek állagmegóvása, tisztán tartatása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (automatizálás / mechatronikai technikus, villanyszerelő stb.)
  • többműszakos munkarend vállalása
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • havi bruttó 300 000 Ft átlagkereset + juttatások,
  • pozíció pótlék,
  • INGYENES, jól felszerelt 3*-os apartmanszálló,
  • a törvényi előírtnál 16%-kal magasabb műszakpótlék (46% 18:00 és 6:00 óra között),
  • negyedéves jelenléti ösztönző és év végi bónusz,
  • választható cafeteria,
  • munkahelyi étkezés hozzájárulás,
  • ingyenes légkondicionált buszjáratok 60 km-es körzetből (23 buszjárat, 5 megyéből),
  • kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség,
  • ingyenes szakmai és nyelvi képzések.
Helyek Dunaújváros
Fejér
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 300000
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre