Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • Oerlikon Eldim (HU) Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 35 napja lejárt

Gépkezelőt keresünk!

Dinamikusan növekvő csapatunkat Gépkezelő kollégával bővítjük Debrecenben.

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk dolgozni vágyók számára.
  • Három műszakban történő munkavégzés.
  • Könnyű fizikai munka.
  • Munkájukra igényes, pontosan dolgozó jelentkezőket várunk.
  • Fontos, hogy fémiparhoz köthető képzettséged legyen.
  • Fémipari gyártásban szerzett tapasztalatot is várunk tőled.
  • Juttatási csomagunk több elemből áll (cafeteria, bónusz, önkéntes pénztári hozzájárulás, munkába járás támogatása)

A feladataid a következők lesznek:

  • Segíted a gyártást a kézi és gépi műveletek végrehajtásával.
  • Szerelési műveleteket kell majd végezned.
  • Gyártóberendezéseket kell kezelned.
  • Dokumentációkezelésében is részt kell, hogy vegyél.
  • Alkatrészeket kell átvizsgálnod.
  • Ellenőrzési feladataid is lesznek, a hibákat jelentened kell.

Ismerj meg minket!

A svájci tulajdonú Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

A Debrecenben található gyártóegységünk több éve nemzetközi szinten is kiváló teljesítményt nyújt. Cégünk stabil. Törekszünk a piacon elérhető legmodernebb gépek, és technológiák beszerzésére és meghonosítására. Gépparkunk fiatal, munkavállalóink elkötelezettek és képzettek. Csatlakozz hozzánk!

Ha kitartó munkáddal szívesen hozzájárulnál a sikereinkhez, akkor szakmai önéletrajzod elküldésével jelentkezz.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Gépszerelő, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre