Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő

Gépkezelő

Human Centrum Kft.
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Gépkezelő

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásiról, értékalapú életszemléletéről.

Filozófiájuk:  "Önre figyelünk, hogy segíthessünk!"

Csatlakozzon ÖN is!

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok felügyelete, végellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Számítógépen a gyártáshoz szükséges adatok beállítása
  • Félautomata gépsorok kezelése és felügyelete

Elvárások:

  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása 2+2 napos rendszerben
  • Alapfokú végzettség

Munkaidő

Megszakítás nélküli munkarend, 2+2 napos rendszerben, amelynél két munkanapot mindig két pihenőnap követ, így a hónap fele teljesen szabad!
  • 2 nap nappal (06:00 - 18:00), 2 nap pihenő, 2 nap éjszaka (18:00 - 06:00), 2 nap pihenő

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Bejelentett munkahely
  • Bruttó havi bér: 300.000 Ft-tól
  • Évente nettó 200.000 Forint cafeteria
  • Vállalati képzések
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
  • Családi adókedvezmény, gyermek utáni pótszabadság

Előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra. Kollégáink néhány napon belül felkeresik Önt a megadott elérhetőségeken. További információk a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a 06-70/452-3330-as telefonszámon.

Helyek IX. kerület
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre