Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • FER 3331 Kft.
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Közmű-, mély- és útépítéssel több, mint 20 éve foglalkozó cégünk földmunkagép

Gépkezelő

pozícióba megbízható munkatársat keres.

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Követelmények:

  • Legalább kétéves gyakorlati tapasztalat.
  • Földmunkagép kezelő bizonyítvány és jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • B/C/E kategóriás jogosítvány megléte.
  • Több éves munkatapasztalat.

Elvégzendő feladatok:

  • Helyszíni munkairányító által meghatározott feladatok teljesítése. (földmunka, emelési feladatok)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Céges telefon.
  • Megyén belüli munkavégzés, napi munkába járás – mindennapos otthon tartózkodás.
  • Egyéb juttatások. (munkaruha, cafeteria)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését.

Telefon: 0646/ 508 306 vagy 0630/ 436 8911

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Építő munka, földmunka, Építőipari munkás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre