Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • Randstad Hungary Kft.
  • Fejér
  • A hirdetés 2 napja lejárt
Új kollégákat keresünk gépkezelői munkakörbe! Túl monoton és kihívásokban szegény a jelenlegi állásod? Adj esélyt a személyes fejlődésnek és légy egy dinamikusan bővülő cég új tagja!

Feladatok:
- fűrészgépek, CNC vagy PLC vezérlésű gépek kezelése
- alkatrészek, félgyártmányok és késztermékek gyártása
- berendezések tisztítása, beállítása, kisebb karbantartási munkák elvégzése.
- belső anyagmozgatások és árucsomagolások elvégzése.
- gyártásközi ellenőrző lapok, OEE lapok és Munkalapok töltése

Elvárás

Elvárások:
- Gyártásban szerezett tapasztalat
- 8 osztályos végzettség
- Csoportban végzett munkára való alkalmasság

Gyártás területen védőeszközök használata: acélbetétes cipő, füldugó, szemüveg, hosszú nadrág.

Amit nyújtunk

Juttatási csomag:
versenyképes bérezés
13.havi fizetés
bónuszok
céges buszjárat a megye több pontjáról
családias munkakörnyezet

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Aktiválás időpontja 2019.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre