Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ

  • Az álláshirdetés 7 napja lett frissítve

Az olasz Lucart csoport magyarországi leányvállalata. Nyergesújfalun zöld mezős beruházás keretében épült, 12 000 m2-es új üzemében  higiénés papírtermékek gyártásával foglalkozik. Főbb terméke a hajtogatott és tekercselt kéztörlők, kis-és nagytekercses toalettpapírok.

Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat

GÉPKEZELŐ

FELADATOK:

  • Papíripari gépek, berendezések beállítása;
  • Berendezések működésének biztosítása (tekercs felrakása, korrekciók elvégzése, anyagok biztosítása és egyéb szükséges beavatkozások);
  • A technológiai előírások és a kezelési utasítás betartása;
  • Az előírt nyomtatványok vezetése;
  • Részvétel a rábízott gépek tervszerű megelőző karbantartásában (folyamatos, időszakos);
  • A gyártás során felmerülő egyszerűbb hibák elhárítása;
  • Többműszakos munkarend vállalása (2 vagy 3 műszak, 8 óra)

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség,
  • Műszaki beállítottság,
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség,
  • Jó kommunikáció, terhelhetőség, önálló és csapatmunka, rugalmasság

ELŐNYÖK:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern, folyamatosan növekvő multinacionális környezet,
  • Munkavállaló orientált, nyitott szervezeti kultúra
  • Jelenléti bónusz, teljesítmény prémium
  • Széleskörű Cafateria
  • Céges buszjárat (Úgy, Tinnye, Piliscsév, Kesztölc, Esztergom-Kertváros, Dorog, Tokod, Tokodaltáró, Tát)

Amennyiben érdekli a fenti álláslehetőség kérem küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre