Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő

Hozzáadva: 2019.04.15.
Jelentkezési határidő: 2019.04.19.

Gépkezelő szakembert keresünk Királyegyházára!

Építőipari anyagok gyártásában világszinten is piacvezető szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk munkatársat

gépkezelő

pozícióba.

Megbízónk Európa egyik legmodernebb gyárának számít, amely folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetet biztosít dolgozói számára. Célunk, hogy olyan dinamikus, tehetséges szakembert találjunk, aki tovább erősíti a cég jó hírnevét.

Feladatok, amelynél számítanak a szakértelmére:

  • termelési és gyártási vonal felügyelete, ellenőrzése, üzemzavarok elhárítása a vagonürítőktől a cement kiszállításáig
  • termelés során az üzemszerű állapotok fenntartása
  • berendezések, üzemi és gyárterületek tisztántartása, munka és egészségvédelmi állapotuk fenntartása
  • törvényi és üzemi előírások betartása
  • termelésre, gyártásra üzemelésre vonatkozó utasítások betartása, nyomon követése a munkavédelmi előírások figyelembevételével
  • munkavédelmi előírások betartása és betartatása

Örülünk, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • műszaki szemlélet
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • technikus végzettség

Mindezért, amit Partnercégünk kínál:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • fejlődést támogató légkör, barátságos kollégák
  • hosszú távú karrierlehetőség egy stabil háttérrel rendelkező cégnél
  • bejárási támogatás (15Ft/km)
  • próbaidő után cafeteria

Munkavégzés helye: Királyegyháza

Jelentkezni önéletrajzzal, a következő e-mail címen lehetséges: E-mail cím megjelenítése

Helyek Királyegyháza
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.04.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre