Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 49 napja lejárt

Dunaújvárosi üzemeinkbe keresünk

Gépkezelő

terület iránt érdeklődő jelentkezőket.

Tapasztalattal vagy pályakezdőként is várjuk azokat, akik szeretnének megismerkedni a vasgyártás rejtelmeivel.

Magyarországon csak itt megtanulható technológiák, stratégiailag kiemelt terület.

Feladatok:

  • Figyelemmel kíséri a rábízott gépeket és a szállítószalagokat
  • Beállítja a rábízott gépeket, berendezéseket, valamint elhárítja a gyártás során felmerülő hibákat
  • Munkaterület tisztán tartása

Bérezés:

  • Nettó: 210.000-220.000 Ft (teljes bejelentéssel)

Juttatás:

  • Cafeteria csomag: Nettó 20000 FT/hó
  • Bejárási - és lakhatási támogatás

Elvárások:

  • Fizikai munka vállalása
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Gyártás folyamán jelentkező terhelések elviselése (fizikai - szellemi - hő - szag - zajterhelés)

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű
önéletrajzát vagy hívja az alábbi telefonszámot: 06/70 931 1833

Helyek Dunaújváros
Fejér
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre