Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő

Gépkezelő

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.10.02.
Jelentkezési határidő: 2018.10.04.
Gépkezelő

Élelmiszeriparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk gépkezelői pozícióba kollégákat bővülés miatt.

Ha szeretnél bepillantani egy élelmiszeripari folyamatba, akkor bátran keress minket! Mód van rá, hogy megtekintsed a munkavégzés helyé

Pozíció leírása / Job description

Ha szeretnél bepillantani egy élelmiszeripari folyamatba, akkor bátran keress minket! Mód van rá, hogy megtekintsed a munkavégzés helyét.

A munka pörgős, nem szükséges egy helyben állni. A gépek felügyelete kihívást jelent, van hova fejlődni.

- a gépek szét-, összeszerelése
- gépek beállítása és teljes körű üzemeltetése
- gyártásközi mérések elvégzése
- termékek jelölése

Elvárások / Requirements

- pontos munkavégzés
- pro-aktivitás, nyitottság az újdonságok megismerésére
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- az élelmiszergyártásból adódó higiéniai szabályok betartása
- hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny
- 2 műszak vállalása

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag
- fejlődési lehetőség
- családias csapat
- modern munkakörnyezet

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Gépkezelő

persona service

Gépkezelőket keresünk a Fekete erdöbe 3-müszakb...
Németország, Külföld

Gépkezelő

Fevita Hungary Zrt.

Fevita Hungary Zrt Tradicionális élelmiszer fel...
Székesfehérvár, Fejér

Gépkezelő

Hankook Tire Magyarország Kft.

Cégünk, a Hankook Tire Magyarország Kft., jelen...
Dunaújváros, Fejér