www.cvonline.hu

Gépkezelő

Gépkezelő

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.03.
Jelentkezési határidő: 2018.08.16.
Gépkezelő

Élelmiszeriparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk gépkezelői pozícióba kollégákat bővülés miatt.

Ha szeretnél bepillantani egy élelmiszeripari folyamatba, akkor bátran keress minket! Mód van rá, hogy megtekintsed a munkavégzés helyé

Pozíció leírása / Job description

Ha szeretnél bepillantani egy élelmiszeripari folyamatba, akkor bátran keress minket! Mód van rá, hogy megtekintsed a munkavégzés helyét.

A munka pörgős, nem szükséges egy helyben állni. A gépek felügyelete kihívást jelent, van hova fejlődni.

- a gépek szét-, összeszerelése
- gépek beállítása és teljes körű üzemeltetése
- gyártásközi mérések elvégzése
- termékek jelölése

Elvárások / Requirements

- pontos munkavégzés
- pro-aktivitás, nyitottság az újdonságok megismerésére
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- az élelmiszergyártásból adódó higiéniai szabályok betartása
- hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny
- 2 műszak vállalása

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag
- fejlődési lehetőség
- családias csapat
- modern munkakörnyezet

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Ápoló, gondozó

Zugligeti Klinika

Ápoló, gondozó Ápolásra, gondozásra keresünk e...
Budapest, Pest

Raktáros, szerelő

Sortiment Design Kft.

Raktáros, szerelő kollégát keresünk 1989-b...
XIII. kerület, Budapest, Pest

Mechanikai műszerész

Billerbeck Budapest Lakástextil Kft.

A Billerbeck Budapest Kft. 5520 Szeghalom, Kini...
XV. kerület, Budapest, Pest