www.cvonline.hu

Gépkezelő (Szolnok)

  • A hirdetés 52 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Gépkezelő

Helység
Szolnok
Terület
Járműkarbantartás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • kötöttpályás alsó és fülkés vezérlésű daruk kezelése
  • műszakos vizsgálatok elvégzése és emelőgép-napló vezetése

A munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség
  • emelőgép kezelői képesítés
  • 10 tonnát meghaladó híddaru kezelési jogosultság

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem bruttó 185.000 Ft/hó
  • béren kívüli juttatás éves szinten: VBKJ (Cafetéria) bruttó 271.400.- Ft, Szép kártya nettó 92.900.-Ft
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagdíj kiegészítés, a bruttó alapbér 3 %-a
  • mozgóbér, ami negyedévente adható az alapbér 6%-a
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére

További információ

A munkakör jellege: fizikai

2017.12.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Karakas Ilona 06-56-421-533/134

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Nehézgépkezelő
Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.28.