Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ (SZENTKIRÁLY)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Csorvás

Hozzáadva: 2019.10.27.
Jelentkezési határidő: 2019.11.21.
Megbízónk Magyarország piacvezető ásványvízgyártója. Csapatukba keresünk új kollégákat SZENTKIRÁLYRA
GÉPKEZELŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Műanyag fröccsöntő gépek kezelése, beállítása
  • Munkakörhöz kapcsolódó dokumentációk vezetése
  • Alapanyagok előkészítése a gyártás számára
  • Gyártósorok, gépek ellenőrzése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
Előny:
  • Fröccsöntésben, műanyagipari területen szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Alapbér mellett összetett juttatási csomag (cafeteria, baleset-, és életbiztosítás, műszakpótlék)
  • Bejárás támogatás, illetve ingyenes céges járat
  • Iskola támogatás
  • Családi rendezvények
Munkavégzés helye:
  • Szentkirály (Tiszakécske – Tiszabög – Lakitelek – Szentkirály útvonalról céges buszjárat van)
Munkaidő:
  • 3 műszakos munkarend

Jelentkezni frissített önéletrajz csatolásával lehet!
Helyek Csorvás
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.10.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre