Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő (Orosháza)

HSA Kft.
Régió: Orosháza, Békés

Hozzáadva: 2019.05.20.
Jelentkezési határidő: 2019.07.19.

Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Feladatok:

  • Alkatrészgyártó gépek szakszerű kezelése
  • A legyártott alkatrészek mérése és mozgatása
  • A munkaállomás tisztántartása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Munkafolyamatok precíz elvégzése

Előny:

  • Gépi forgácsolásban való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 246 8185-ös telefonszámon keresztül kérhető.

Helyek Orosháza
Békés
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre