www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

  • Company_icon Globus Konzervipari Rt.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Feladatok:

  • Gépek kezelése, beállítása, felügyelete
  • Anyagmozgatási feladatok

Elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felvételi eljáráson történő megfelelés
  • Egészségügyi alkalmasság (és tüdőszűrő)

Előnyt jelent:

  • Gépkezelői szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafeteria
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Ingyenes céges busz, utazási támogatás
  • Éves bónusz
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre