www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor - Székesfehérvár

  • A hirdetés 126 napja lejárt

Üvegipari termékek készítésével foglalkozó partnerünkhez keresünk munkatársakat

GÉPKEZELŐ OPERÁTOR MUNKAKÖRBE

Székesfehérvárra!

Feladat:

  • Automata és félautomata üvegmegmunkáló gépek, berendezések kezelése

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány vagy más középfokú tanfolyam
  • 2, illetve 3 műszakos munkarend vállalása
  • Daru vagy targoncavezetői jogosítvány
  • Gyártásban szerzett gyakorlat
  • Műszaki érdeklődés
  • Műszaki rajzolvasási ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria (próbaidőben is)
  • Utazási költségtérítés
  • Stabil munkahely hosszú távra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +36 20/2987244-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2017.09.30.