Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a személyzeti tanácsadás piacán, több 1000 interjút tudunk magunk mögött, több 100 jelöltünk karrier álmainak megvalósítását mozdítottuk előre. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Gépkezelő operátor - Diósgyőr (REC_2019_2_16)

Diósgyőri partnercégünkhöz keresünk kézi csomagoló munkatársakat több műszakos munkarendben határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Munkavégzés helye:

  • Diósgyőr

Amire garantáltan számíthatsz:

  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Szakmai fejlődés;
  • Utazási támogatás;
  • Ösztönző bónuszrendszer;
  • Cafeteria juttatás.

Főbb feladataid lesznek:

  • Gyártási- és csomagolási feladatok elvégzése.

Amit tőled elvárunk:

  • Minimum általános iskolai végzettség;
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak).

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod vagy, személyesen:  Get Work Trend Kft. 3526 Miskolc, Arany János tér 1/D.
Telefonon: +36 20 852 8913 - VISSZAHÍVUNK!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Borsod-Abaúj-Zemplén
Miskolc
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása