Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő (operátor) - Diósd (REC_2019_9_6)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.10.21.
Hirdetés azonosító: 2381637
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnercégünk konyhai és fürdőszobai csaptelepek, zuhanytermékek, fürdőszobai kiegészítők és teljes körű fürdő-koncepciók tapasztalt szakértője.

Most Neked is lehetőséged van, hogy egy nemzetközi, internacionális vállalat munkatársa legyél!

Gépkezelő (operátor) – Öntöde területen
Gépkezelő (operátor) – CNC területen

(REC_2019_9_6)

Munkavégzés helye: Diósd

Amit kínálunk:

  • stabil, nagyvállalati háttér
  • összetartó csapat
  • cafeteria juttatás
  • bejárás támogatás
  • túlórázási lehetőség
  • választható műszakrend

Feladatok:

  • munkavégzés nyomásos öntőgépeken
  • öntőgépekhez tartozó berendezések, (kivágó prés, lefúvó , robot ) kezelése
  • öntőcellák kezelése, kiszolgálása, az öntött darabok ellenőrzése a gép mellett
  • CNC gépek kezelése, felügyelete
  • korrekciózások elvégzése

Elvárások:

  • legalább 8 általános iskolai végzettég
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • fémipari képzettség vagy üzemi gyakorlat előnyt jelent

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod
a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy érdeklődj telefonon: +36 20 384 5867

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Helyek Diósd
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre