Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő műszerész - Hajdúböszörmény

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Megemelt bérek, bővülő juttatások!

Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú parenyica és grillsajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?

Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz a

Kőröstej Kft. hajdúböszörményi gyártóüzemébe!

Növekedésünk támogatásához keresünk új csapattagokat termelési területen

Gépkezelő műszerész

munkakörbe.

Ezek a feladatok várnak:

  • Gépek, berendezések kezelése, gépsorok beállítása és ellenőrzése
  • Az ömlesztett sajt gyártó területen a gyártó és csomagoló gépek folyamatos működtetésének biztosítása
  • Takarítást követő ellenőrzések elvégzése
  • Dokumentáció naprakész vezetése
  • Előírt technológiai-, higiéniai szabályok maradéktalan betartása

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha:

  • Középfokú, szakirányú (technikus) végzettséggel rendelkezel (elektrotechnikai műszerész, mechanikai műszerész, géplakatos, szerszámkészítő)
  • Szeretsz önállóan, megbízhatóan dolgozni
  • Jó műszaki érzéked és problémamegoldó képességed van
  • Jó fizikumú vagy és elvárod a rendet és a tisztaságot magad körül
  • Szereted a műszakos munkarend ritmusát, vállalod a 12 órás munkarendet

Előnyt jelent, ha:

  • Van felhasználói szintű számítógépes ismereted
  • Termelő üzemben szereztél hasonló munkatapasztalatot
  • Dolgoztál már élelmiszeriparban

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi út 20.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Szerelő, Szerszámkészítő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre