Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő - INTS/NYK/133

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyíregyháza

Hozzáadva: 2019.03.19.
Jelentkezési határidő: 2019.01.13.

Nyíregyházi partnercégünk részére keresünk alap műszaki rajzolvasási képességel rendelkező munkatársakat

Gépkezelő

pozícióba

Ref.: INTS/NYK/133

Feladat:

  • a műveleti utasítás és kísérő gyártási dokumentáció alapján gumiipari gépek kiszolgálása
  • mérések rögzítése mérési adatlapon
  • a gépek biztonságos működésének ellenörzése, rögzítése az üzemelési naplóban
  • 100%-os önellenőrzés
  • a munkavédelmi, tűzvédelmi és biztonságtechnikai utasítások betartása, aktív részvétel az üzemi rend és a tisztaság fenntartásában
  • a termelési eszközök, formák karbantartása, ápolása

Elvárások:

  • középfokú végzettség előnyt jelent
  • alap műszaki rajzolvasási készség
  • 3 műszak vállalása (H-P)

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria
  • munkába járás támogatása
  • multinacionális környezet
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyíregyháza
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2018.12.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre