Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépkezelő és Minőségellenőr

  • Randstad Hungary Kft.
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • A hirdetés 24 napja lejárt
Nemzetközi háttérrel rendelkező beton térkő- és lapburkolatgyártó partnerünkhöz keresünk munkatársakat.
Feladatok:

- A csomagolásra kerülő termék minőségének ellenőrzése és kategorizálása
- Az ellenőrzés alapján a megfelelő számú „fakockák” elhelyezése
- Az 1. osztályú termékek közé rakandó távtartók felhelyezése
- Az utómegmunkáló gépsor polírozó részének folyamatos ellenőrzése és beállítása
- A munkaterület folyamatos tisztán és rendezett állapotban tartása
- Termék váltáskor képződő darab rakatok kézzel történő kiegészítése

Elvárás

Elvárások:

- Nagyfokú precizitás
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk

Amit kínálunk:

- Hosszú távú bejelentett munka egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
- alapbéren felüli juttatások:
o cafeteria szabadon választható elemekből
o teljesítményfüggő mozgóbér
o utazási költségtérítés
- fejlődési lehetőség

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre