Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ (12 ÓRÁS, 4 MŰSZAK)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Fejér

Hozzáadva: 2019.05.27.
Jelentkezési határidő: 2019.06.18.

Élelmiszeripari csomagolóeszközök gyártásával foglalkozó székesfehérvári vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyártó/megmunkáló egységek üzemeltetése
  • A szükséges technológiai paraméterek beállítása és korrekciója

Elvárások

  • Betöltött 18 éves életkor,
  • Minimum 8 osztály végzettség
  • 4 műszakos, 12 órás folyamatos műszak vállalása,
  • Önálló, pontos munkavégzés.
  • Teszt írása, gyakorlati feladatok vállalása
  • Több hetes, alapos betanítási programban részvétel

Előnyt jelent

  • Szakközépiskolai vagy szakmunkás végzettség,
  • Műszaki beállítottság, vagy jártasság gyártóipari környezetben

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés,
  • Jelentős műszakpótlék
  • Nagyobb műszaki és gyártási tapasztalattal kiemelt bérezés

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GÉPKEZELŐ (12 ÓRÁS, 4 MŰSZAK), Székesfehérvár

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.05.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre