www.cvonline.hu

Gépkarbantartó

  • Company_icon Warema PT Hungary Kft.
  • Location_icon Gyál, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

A WAREMA Plastic Technology Hungary Kft. a német tulajdonú WAREMA Kunststofftechnik und Maschinenbau GmbH leányvállalata.  Vevőinket a gépjárműipar, az orvostechnikai és laboreszközök-, valamint a fényvédő rendszerek piacán szolgáljuk ki magas minőségi igényeket kielégítő  termékeinkkel németországi és magyarországi gyárainkból.

Cégünk Gépkarbantartó munkatársat keres, aki az alábbi feladatokon keresztül támogatja a termelést:

  • Fröccsöntő gépek karbantartása, a felmerülő elhárítása
  • Hidraulikus, pneumatikus és elektromos karbantartás elvégzése
  • Ipari robotok javítása, karbantartása
  • Termelési eszközök és az üzem megfelelő működésének biztosítása
  • Alkatrészigények kezelése

Elvárások:

  • Alapos műszaki ismeret karbantartás területén, valamint pneumatikus, hidraulikus, mechanikus gyártó rendszerek területén
  • Villanyszerelő végzettség
  • Gyártó sorok, gépek, robotok karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi környezet
  • Folyamatos szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Pest megye, Gyál

Helyek Gyál
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre